F.P.H.U. „JAWORSKI”

Witamy Państwa

Firma F.P.H.U. „JAWORSKI” specjalizuje się w produkcji ekologicznej podpałki do pieców węglowych, kominków oraz grilla, a także zajmuje się konfekcjonowaniem węgla drzewnego. Nasza firma istnieje na rynku od 1990 roku co świadczy o gwarancji wysokiej jakości naszych produktów, zważając na tak długi okres czasu przez jaki nasza firma utrzymuje się na rynku, dodatkowo wciąż rozwijając się wedle potrzeb konsumenckich i terytorialnych. Nasza siedziba znajduje się w Drochlinie, w województwie śląskim, natomiast wyroby, które produkujemy są sprzedawane w całym kraju, a od jakiegoś czasu również za granicą cieszą się ogromnym powodzeniem.

Nasze wyroby posiadają: sklepy, hurtownie, składy opałowe i budowlane, z którymi współpracujemy już od długiego czasu, jednakże naszym celem jest dotarcie do jeszcze większej liczby konsumentów, którzy rzecz jasna, będą otrzymywać wysokiej jakości produkty.

Klienci, którzy zaopatrują się u Nas, tudzież następnie konsumenci, są w pełni usatysfakcjonowani jakością naszych wyrobów, ponieważ:

  • Podpałka jest robiona ręcznie przez wykwalifikowany personel co gwarantuje bardzo dobrą jakość każdej z partii, ponieważ cała produkcja jest na bieżąco sprawdzana i testowana.
  • Nasza firma, do produkcji podpałki, w przeciwieństwie do wielu innych producentów, używa cieku parafinowego prosto z rafinerii w Trzebini, zamiast typowych odpadów parafinowych tj. odpady z produkcji zniczy, świec zapachowych czy innych produktów parafino-podobnych. Dzięki temu podpałka ta gdy jest rozpalona nie ma żadnego zapachu jak w tamtych przypadkach, co oczywiście jest niesamowitym plusem głównie, gdy klienci używają podpałki do rozpalania grilla (jedzenie nie przechodzi zapachem).
  • Przede wszystkim podpałka, którą produkujemy, jest wykonana ze stosunkowo miękkiej płyty pilśniowej (jest to płyta porowata o grubości 12 mm) w porównaniu do płyt jakich używają inni producenci podpałek, co bez dwóch zdań pozwala na lepsze nasączenie podpałki Ciekiem parafinowym, tzw. GACZEM, (stosujemy nasączenie 1/1, czyli taki sam ciężar płytki jak i gaczu) a co za tym idzie, oczywiście : szybsze jej rozpalenie (bo do jej rozpalenia wystarczy Nam temp. już ok. 55 stopni zamiast ok. 90), dużo dłuższe palenie (pali się około 10 do 15 minut) oraz intensywniejszy ogień.

Cena jaką proponujemy za tak wysokiej jakości podpałkę jest naprawdę niska.

Nasze produkty posiadają atest PZH/HT/0160/95.